Bize-bezmaksas-telpa-izolators Opto izolatora Ethernet optisko izolatora slēdzi Chip

Bize-bezmaksas-telpa-izolators Opto izolatora Ethernet optisko izolatora slēdzi Chip

1. augsta izolācijas 2 iezīme. Kompakts izmērs pieteikumiem 1. Gaismas avots 2 Optiskie pastiprinātāji. Noskaņojamie lāzera moduli

Function

Līdzeklis

1. HighIsolation

2. CompactSize

Lietojumprogrammas

1. LightSourceforOpticalAmplifiers

2. TunablelaserModule

3. SemiconductroLaserModule

PerformanceSpecifications

Parametrs

Specifikācija

OperatingWavelength(nm)

1310or1550orCWDMWavelength

Isolation(at23℃)(dB)

≧30

InsertionLoss(at23℃)(dB)

≦0.30

OuterDiameter(mm)

2.5

CapillaryEndAngle(℃)

6~8

FiberType

F0.9mmSMF-28

ConnectorType

FC; SC; ST/LC

OperatingTemperature

-20to + 85

StorageTemperature

-40to + 85

* Allvaluesreferencedwithoutconnector

Orderinginformation

PFSI

X

XX

X

XX


HousingLength

Viļņa

FiberLength

/ OutConnector


1 = 14.5mn

2 = Customized

13 = 1310nm

15 = 1550nm

X = pielāgot

1 = 1.0 m

2 = 1,5 m

3 = 2.0 m

X = pielāgot

0 = none

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC


Liekot uz plašu pieredzi un zināšanām, SOPO ir labi pazīstams kā viens no lielākajiem ražotājiem bize-bezmaksas-telpa-izolators opto izolatora ethernet optisko izolatora slēdzi mikroshēmu augstas kvalitātes un zemas cenas produktiem, kā _ arī lielisku servisu. Lūdzu, esiet brīvi nopirkt lētus produktus, kas izgatavoti Ķīnā no mūsu fabrikas.

Hot Tags: bize-bezmaksas-telpa-izolators opto izolatora ethernet optisko izolatora slēdzi mikroshēmu ražotājiem, rūpnīcas, ražots Ķīnā, kvalitāte, zemas cenas, lēti
Saistītie produkti
Sazinies ar mums
SOPO optisko sakaru Co Ltd

Adrese: JinDiDa rūpniecības zonā, Langkou nozares Pak, Dalang Street, Longhua jauno rajonu, Shenzhen, Ķīna

Telefons: +86-755-23124132

Fakss: 86-755-23774378

E-pasts: 18818523155@163.com

SOPO optisko sakaru Co Ltd
foottop